Centrum pomocy

Kim jesteśmy?

SZKOL.NET umożliwia tworzenie i udostępnianie treści o charakterze edukacyjnym oraz korzystanie z nich w celu zdobywania wiedzy. Pozwala na udzielanie porad, konsultacji, czy też prowadzenie szkoleń związanych z różnymi dziedzinami czy branżami.

Korzystanie z systemu SZKOL.NET nie wymaga ponoszenia żadnych opłat.

SZKOL.NET wykorzystuje najnowsze rozwiązania z zakresu komunikacji, pozwalając na organizowanie szkoleń na żywo z wykorzystaniem narzędzia do wideokonferencji Zoom generując automatycznie linki dla szkoleń. Pozwala także zamieszczać nagrane materiały.

W serwisie możesz bezpłatnie zamieścić swoje ogłoszenie i wskazać inne formy kontaktu np. Skype, WhatsApp, numer telefonu itp.

SZKOL.NET umożliwia zarówno prowadzenie bezpłatnych szkoleń, jak również pobierania opłat za własne szkolenia, według własnego uznania.

SZKOL.NET zapewnia bezpieczeństwo obu stronom transakcji. Zarówno prowadzącym, ponieważ zabezpiecza środki pobrane z konta uczestnika, jak również uczestnikom szkoleń, gdyż rozlicza transakcję dopiero po przeprowadzeniu szkolenia.

SZKOL.NET pozwala na elastyczne i dogodne planowanie własnych szkoleń. Nasz katalog zawiera wiele kategorii, w których można zaprezentować swoje szkolenia.

Jesteśmy przekonani, że dzięki szkoleniom zawartym na naszej stronie będziesz mógł stale pogłębiać swoją wiedzę i zdolności.