SZKOL.NET | Konsultacje podróżnicze online - tanie podróżowanie
Konsultacje podróżnicze online - tanie podróżowanie
Prowadzący: Agata z nigdyzapozno.pl Palach

Terminy: 14

Cena z podatkiem

Konsultacje podróżnicze online - tanie podróżowanie

Pomoc w zorganizowaniu wyjazdu, podróży, wakacji, urlopu. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, dobrze trafiłaś/ trafiłeś. Oferuję konsultacje podróżnicze online, wskazówki dotyczące taniego podróżowania, oraz wsparcie w przygotowaniu planu podróży.

Dodatkowe informacje

KIM JESTEM?

Jestem włóczykijem.

Od lat całą logistykę, wszystkie wyjazdy, przeprowadzki, miejsca zakwaterowania ogarniam samodzielnie. Teraz mogę Ci w tym pomóc. Podróżowałam po wielu krajach w Europie, Azji Pd.Wsch., USA. Dotarłam też do Australii i Nowej Zelandii. W kilku z tych krajów, np. Portugalii, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii mieszkałam przez dłuższy czas. Idealnie czuję się naWyspach Kanaryjskich, które poznałam bardzo dobrze mieszkając na czterech z nich i bywając na 3 pozostałych. Jeśli marzy Ci się Teneryfa, Fuerteventura, La Gomera czy La Palma, wiem o nich baaaaardzo dużo ;)

O prowadzącym

Więcej o mnie i moich lekcjach tutaj: https://nigdyzapozno.pl/lekcja-jezyka-angielskiego-z-agata-online/ KIM JESTEM Jestem po studiach filologicznych (anglistyka) i mam wieloletnie doświadczenie lektora, tłumacza, nauczyciela angielskiego. Moje podróże do krajów anglojęzycznych takich jak USA, UK, Australia, Nowa Zelandia, byłe kolonie brytyjskie w Azji Pd.-Wsch. pomogły mi zrozumieć, że język angielski to bardzo złożony i skomplikowany twór. Mieszkając w USA czy Wielkiej Brytanii dostrzegłam, że bardzo często to, czego uczymy się w szkole, z podręczników, nie ma związku z rzeczywistością, bo język tzw. szkolny to jedno, a ten żywy, potoczny czy nawet formalny, ale używany w konkretnym kraju, to dwie różne bajki. Jestem włóczykijem, podróżnikiem i blogerką. Przez wiele lat uczyłam angielskiego jako języka obcego w Polsce. Potem wyjechałam z kraju i poprzez Portugalię, Austrię, Włochy i Tajlandię dotarłam do Wielkiej Brytanii. Tam, wykonując różne zawody, świata m.in. ratownika na basenie po uprzednim zrobieniu kursu ratownika, rzecz jasna;) również uczyłam angielskiego polską społeczność w Cardiff. Miałam okazję spotykać grupy międzynarodowe z całego świata, kiedy przez 2 sezony pracowałam w Szkole Językowej w Clifton College w Bristolu. Aktualnie prowadzę swój własny blog podróżniczy i piszę o tym, że na nic nigdy nie jest za późno, wystarczy jedynie chcieć. Zapraszam Cię na niebanalne lekcje angielskiego, z których dowiesz się wielu rzeczy, o których w szkole nie uczą. Jeśli chcesz, porozmawiamy o bliskich i dalekich podróżach, powiem Ci jak podróżować w sposób niskobudżetowy, a nawet …bez kasy. Oczywiście po angielsku;)

Zobacz więcej