SZKOL.NET | Konsultacje podróżnicze - przygotowanie wyjazdu
Konsultacje podróżnicze - przygotowanie wyjazdu
Prowadzący: Agata z nigdyzapozno.pl Palach

Terminy: 4

Cena z podatkiem

Konsultacje podróżnicze - przygotowanie wyjazdu

Sięgnij po przygodę życia z moją pomocą. Skorzystaj z mojej wiedzy i pomocy w przygotowaniu twojego następnego wyjazdu w nieznane.

Dodatkowe informacje

Przygotowanie wyjazdu

Czyli:

  • pomoc w znalezieniu najtańszego lotu lub innego środka transportu (za dodatkową opłatą - zrobienie rezerwacji)
  • pełną informację jak zorganizować transfer z i na lotnisko, port czy dworzec
  • informację o dostępnych noclegach mieszczących się cenowo w Twoim budżecie lub zaproponuję inne, alternatywne rozwiązania (być może nawet za darmo;), (za dodatkową opłatą -rezerwacja noclegów)
  • zdradzę Ci również moje inne sposoby na ułatwienie sobie życie w podróży, a jeśli masz ograniczony budżet podpowiem, jak zminimalizować wydatki związane z wyjazdem.
  • Dodatkowo przygotuję dla Ciebie przykładową listę atrakcji na miejscu – punkty lub trasy widokowe, obiekty turystyczne, bary/ restauracje/ wydarzenia itp.- to w zależności od Twoich zainteresowań i upodobań oraz podam ewentualne koszty, wydatki na miejscu, linki i adresy.

Po rozmowie wszystkie informacje otrzymasz mailem. Czas przygotowania planu podróży z uwzględnieniem powyższych punktów to 1-2 tygodnie.


Szukasz praktycznych porad, jak podróżować tanio w każdym wieku?

Zapoznaj się z e-bookiem “Jak Tanio Podróżować W Każdym Wieku i Mieć Z Tego Frajdę – poradnik włóczykija”. Odkryj, jak pokonać wymówki i zorganizować niskobudżetowy wyjazd marzeń. Książka pełna inspirujących historii i praktycznych wskazówek.♣

O prowadzącym

Więcej o mnie i moich lekcjach tutaj: https://nigdyzapozno.pl/lekcja-jezyka-angielskiego-z-agata-online/ KIM JESTEM Jestem po studiach filologicznych (anglistyka) i mam wieloletnie doświadczenie lektora, tłumacza, nauczyciela angielskiego. Moje podróże do krajów anglojęzycznych takich jak USA, UK, Australia, Nowa Zelandia, byłe kolonie brytyjskie w Azji Pd.-Wsch. pomogły mi zrozumieć, że język angielski to bardzo złożony i skomplikowany twór. Mieszkając w USA czy Wielkiej Brytanii dostrzegłam, że bardzo często to, czego uczymy się w szkole, z podręczników, nie ma związku z rzeczywistością, bo język tzw. szkolny to jedno, a ten żywy, potoczny czy nawet formalny, ale używany w konkretnym kraju, to dwie różne bajki. Jestem włóczykijem, podróżnikiem i blogerką. Przez wiele lat uczyłam angielskiego jako języka obcego w Polsce. Potem wyjechałam z kraju i poprzez Portugalię, Austrię, Włochy i Tajlandię dotarłam do Wielkiej Brytanii. Tam, wykonując różne zawody, świata m.in. ratownika na basenie po uprzednim zrobieniu kursu ratownika, rzecz jasna;) również uczyłam angielskiego polską społeczność w Cardiff. Miałam okazję spotykać grupy międzynarodowe z całego świata, kiedy przez 2 sezony pracowałam w Szkole Językowej w Clifton College w Bristolu. Aktualnie prowadzę swój własny blog podróżniczy i piszę o tym, że na nic nigdy nie jest za późno, wystarczy jedynie chcieć. Zapraszam Cię na niebanalne lekcje angielskiego, z których dowiesz się wielu rzeczy, o których w szkole nie uczą. Jeśli chcesz, porozmawiamy o bliskich i dalekich podróżach, powiem Ci jak podróżować w sposób niskobudżetowy, a nawet …bez kasy. Oczywiście po angielsku;)

Zobacz więcej