SZKOL.NET | Psychoterapia, konsultacje psychologiczne
Psychoterapia, konsultacje psychologiczne
Prowadzący: Martyna Merwa

Terminy: 1

Cena z podatkiem

Psychoterapia, konsultacje psychologiczne

Jeśli czujesz, że Twoje życie wymyka Ci się spod kontroli, doświadczasz uczucia smutku i przygnębienia, brakuje Ci pewności siebie lub zmagasz się z ciężkim doświadczeniem... zapraszam.

Dodatkowe informacje

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej. Posiadam doświadczenie w pracy z nastolatkami oraz osobami dorosłymi, których dotykają różnego rodzaju kryzysy. Specjalizuję się w podejściu Skoncentrowanym Na Rozwiązaniach (PSR). W swojej pracy skupiam się na kliencie, jego potrzebach i zasobach, a także wspieram go w realizacji celów, które on sam chce osiągnąć.
Udzielam porad on-line, a także spotykam się z klientami osobiście w gabinecie (w zależności od preferencji klienta). Istnieje możliwość dopasowania dogodnego terminu spotkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym - 501417043.

O prowadzącym

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej. Na co dzień jestem związana zawodowo z uczniami, ich rodzicami i nauczycielami w jednej z lubelskich szkół podstawowych. Posiadam doświadczenie w pracy z nastolatkami oraz osobami dorosłymi, których dotykają różnego rodzaju kryzysy. Specjalizuję się w podejściu Skoncentrowanym Na Rozwiązaniach (PSR). W swojej pracy skupiam się na kliencie, jego potrzebach i zasobach, a także wspieram go w realizacji celów, które on sam chce osiągnąć. Udzielam porad on-line, a także spotykam się z klientami osobiście w gabinecie (w zależności od preferencji klienta). Zapraszam do kontaktu: 501417043

Zobacz więcej